Hromosvody

kompletní realizace elektroinstalace včetně hromosvodůProvádíme montáže nových hromosvodů, rekonstrukce stávajících hromosvodů, jejich drobné opravy. Důležitou součástí našich služeb jsou také revize hromosvodů. Všechny tyto činnosti provádíme pro jakýkoli druh nemovitosti jako jsou např. rodinné domy, bytové domy, panelové domy, školy, školky, výrobní haly, kancelářské budovy, chaty, garáže apod. 

Opravy hromosvodů

Postrádá Váš hromosvod ideální kondici a je potřeba jej nechat zrevidovat a opravit? Nechte jej zkontrolovat odborníkem a buďte si jisti jeho funkčností. Navrhneme částečnou, nebo kompletní rekonstrukci. Zrenovujeme zkorodované a opravíme zničené části. 

V případě, že je hromosvod v desolátním stavu, můžeme použít jeho zachovalé části jako materiál pro výstavbu nového hromosvodu. 

Nový hromosvod

Nabízíme komplexní servis při výstavbě nového hromosvodu. Od projektové dokumentace, přes cenovou nabídku, po schválení realizace, samotnou výstavbu a revizi hromosvodu. Doba stavby hromosvodu včetně předání trvá dle rozsahu prací cca 2 pracovní dny. Hromosvody montujeme na všechny typy objektů bez rozdílu střešních krytin, půdorysu nebo jiných specifik. 

POPTAT HROMOSVOD


Revize hromosvodů Plzeň

Revizi hromosvodu provádíme včetně drobných oprav jako je dotažení spojů, vyčištění svorek, upevnění konzol, doplnění chybějících dílů hromosvodu apod. Cílem revizní činnosti je podat reálný obrázek o současném stavu hromosvodu a na základě zjištěných závad zjednat nápravu.

Základní revize hromosvodu

Nejčastěji se realizuje před uvedením hromosvodné soustavy do provozu. Např. pro potřebu kolaudace rodinného domu. 

Pravidelná revize hromosvodu

Revize hromosvodů se provádí v intervalech stanovených normou ČSN 62305 - interval 1-4 roky dle druhů objektu a třídy soustavy hromosvodu.

Mimořádné revize hromosvodu

Provádí se nejčastěji po zásahu bleskem, nebo dílčích opravách hromosvodu. 

OBJEDNAT REVIZI

paradys_photo_right.jpg

Návštěvnost stránek

062841
paradys_foot.jpg