Elektrikář Plzeň

Elektroinstalační práce Plzeň - Plzeňský pivovarPoskytujeme komplexní elektroinstalační služby počínající projektem, přes samotnou realizaci až po revizi. Součástí je také vyřízení přihlášky k odběru elektrické energie. 

Elektroinstalace do napětí 1000V

Ať už jde o rodinný dům, byt, průmyslovou halu, restauraci, prodejnu nebo jiný nebytový prostor, jsme schopni pro vás zrealizovat kompletní elektroinstalační řešení. 

Domovní elektroinstalace

Vypracujeme projekt, navrhneme řešení rozmístění zásuvek a bytového osvětlení. Domovní elektroinstalaci následně zrealizujeme a to i včetně domácích telefonů (intercom), případně domácí počítačové sítě. V poslední fázi provede náš revizní technik elektrorevizi a celou zakázku předáváme k užívání. 

Průmyslové elektroinstalace

Kromě elektrických sítí zajišťujeme také rozvody telefonních sítí a strukturovanou kabeláž (počítačová síť). Poradíme si s připojením strojů a ostatního vybavení ve vaší průmyslové hale. 

ZASLAT POPTÁVKU


Revize elektro Plzeň

Účelem revize je ověření technického stavu elektrických zařízení z hlediska bezpečnosti. Provádíme jednorázové i pravidelné revize elektrických zařízení, ručního nářadí a elektrických spotřebičů

Výsledkem celé revize je revizní zpráva, která je pro vás zároveň důležitým dokladem. Pravidelnou revizní činností předejdete problém s pojišťovnou v případě pojistného plnění. 

Disponujeme oprávněním pro provádění revizí na elektrických zařízeních v rozsahu E2/A s napětím do 1000V, v objektech třídy A. V případě zjištění závady v rámci revize jsme schopni shledané závady rovněž odstranit. 

Dále poskytujeme:

  • Revize strojů
  • Vypracování revizních plánů
  • Vedení revizních plánů

ZASLAT POPTÁVKU

paradys_photo_right.jpg

Návštěvnost stránek

061374
paradys_foot.jpg